Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
ПАРК АВТО

Добова оренда авто

Добова оренда авто

Оренда авто подобово в даний час є досить затребуваною послугою в Україні. На орендованому автомобілі можна гранично комфортно і швидко дістатися в будь-яке місце, не витрачати кошти на таксі, крім того, позбавити себе від утомливих поїздок в громадському транспорті, які відбирають багато часу і сил. У компанії CAR-RENT вам оперативно і без зволікань нададуть необхідний автомобіль або кілька.

Якщо у вас є водійські права, можна взяти авто в оренду для персонального користування.

Добова оренда авто може знадобитися в даних випадках:

 • якщо ви приїхали як турист або з ділових питань, бажаєте вільно пересуватися по столиці і околицях. Навіть якщо у вас є своя машина, але ви живете далеко, не слід стомлювати себе тривалої поїздкою за кермом, краще орендувати автомобіль в нашій компанії;
 • якщо потрібно дістатися до аеропорту чи на вокзал, машина може бути залишена на стоянці;
 • коли своя машина знаходиться в ремонті;
 • компаніям, які не мають власного автомобільним парком. Для перевезення невеликих вантажів, також можна організувати трансфер для партнерів по бізнесу;
 • якщо ви бажаєте влаштувати екскурсію гостям або сімейний виїзд на природу;
 • бажаєте протестувати машину, яку збираєтеся купити.

Особливості подобової оренди автомобіля

Оренда авто на добу в Києві можлива як з водієм, так і без нього. Дана послуга надається клієнтам щодня, без винятків, тому вибрати і оформити необхідний автомобіль можна в будь-який зручний час. Всі машини, які ми пропонуємо, знаходяться у відмінному стані, своєчасно проходять техогляд.

Для того, щоб орендувати авто на добу без застави, необхідно відправити заявку на сайті. Наш співробітник зв’яжеться для узгодження моделі авто, термінів оренди. Після цього ви можете забрати автомобіль.

Ціна оренди залежить від класу машини і того, на який термін вам потрібна машина. Вартість зменшується, якщо збільшується термін. Найменша вартість – 20 доларів.

У вартість оренди входить машина, яка готова до використання, чиста і з повним баком. Крім того, включено КАСКО.

Для того, щоб укласти договір, необхідно бути старше 21 року і водити авто не менше 2 років.

Що стосується застави, деякі машини можна орендувати без нього. Вартість в такому випадку зросте. Мінімальний заставу складає 400 доларів, фінальна сума залежить від класу машини.

Оренда авто без водія вимагає наявності паспорта і посвідчення водія. Іноді можуть знадобитися і інші документи.

Передбачено обмеження пробігу, воно становить 300 кілометрів на добу. Використовувати орендоване транспортний засіб можна тільки на українській території.

Оренда можлива на 1 день і більше, можна орендувати авто з водієм. Оплата можлива готівковим і безготівковим шляхом.

Повертати транспортний засіб слід в тому стані, в якому воно було отримано, треба вимити і заправити його. Однак, якщо немає можливості зробити це, можна оплатити мийку і дозаправку, здаючи авто.

Автомобільний парк і переваги компанії

В автомобільному парку компанії CAR-RENT є автомобілі наступних класів:

 • преміум;
 • бізнес;
 • позашляховик;
 • середній;
 • економ.

Клієнти можуть взяти машину на весілля або іншу важливу подію. Всі машини повністю застраховані і мають належні документи.

Оренда машини на день або більш тривалий час можлива разом з GPS-навігатором і WiFi. Також можливий прокат спеціального крісла для дітей. Якщо виникають непередбачені ситуації на дорогах або під час тривалої подорожі, фахівці компанії готові посприяти.