Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
ПАРК АВТО

Оренда авто для волонтерських організацій

Оренда авто для волонтерських організацій

CarRent є соціально орієнтованою компанією, і завжди активно долучається до важливих для країни проектів.

Останнім часом значно зросла актуальність послуги «Оренда авто для гуманітарних та волонтерських організацій», в тому числі і ООН. І це цілком зрозуміло, адже прокат авто дозволяє вирішувати безліч потреб тим організаціям, які не мають в своєму розпорядженні власного автопарку.

Орендувати автомобіль в CarRent може будь-яка організація, незалежно від форми власності.

Благодійним та волонтерським організаціям, які замовляють прокат авто для виконання соціально важливих функцій, наша компанія пропонує спеціальні умови оренди!

Оренда авто в Києві для перевезення гуманітарної допомоги

Однією із нагальних на сьогодні задач є забезпечення речами першої необхідності людей, що в тій чи іншій мірі постраждали від війни.

Волонтери та спеціалісти різних громадських організацій замовляють прокат машин в компанії  КарРент для наступних цілей:

  • перевезення малогабаритних гуманітарних вантажів з розподільчих центрів до місць призначення;
  • розвезення гуманітарної допомоги за адресами отримувачів;
  • ділові та організаційні поїздки керівників та спеціалістів;
  • трансфер людей, які відносяться до соціально-незахищених верств населення, до оговорених місць.

Насправді, кількість задач, які можна вирішити, взявши в оренду автомобіль, набагато більша і залежить від напрямку діяльності організації та її місії.

Доцільно волонтерським та благодійним організаціям скористатися послугами оренди, коли потреба в автомобілі виникає систематично для виконання конкретних завдань, які ж до того, вимагають використання автомобілів різних класів.

Довгострокова оренда авто

Довгострокова оренда авто для організацій та компаній актуальна в тому випадку, коли існує постійна необхідність у користуванні машиною, а можливості утримувати на своєму балансі власний автомобіль немає.

В таких випадках CarRent пропонує ще більш вигідні умови оренди, враховуючи довготривалий термін користування та соціальну важливість діяльності організації.

Для уточнення всіх деталей оренди авто волонтерськими, благодійними та гуманітарними організаціями можна зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті!