Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
ПАРК АВТО

Оренда авто без застави

Оренда авто без застави

Сучасний світ фактично неможливо уявити без автомобілів. Вони потрібні нам для поїздок на роботу, виїздів відпочинок, зустрічей з друзями і будь-яких інших цілей. На жаль, далеко не всі з нас можуть похвалитися наявністю власного транспортного засобу. Саме тому оренда авто без застави стала дуже затребуваною послугою на території нашої країни. Отримавши автомобіль від компанії Car-Rent, можна використовувати його на власний розсуд (крім цілей таксі). У парку прокатної фірми присутній нові, добре підготовлені авто різного класу. Завдяки цьому кожен клієнт зможе відшукати найкращий варіант транспорту для конкретного випадку.

Добова оренда машини без застави – особливості послуги

Практика автопрокату передбачає, що орендар, перед укладенням договору між сторонами, повинен надати певний заставу, який виражається в грошовому еквіваленті. Його величина варіюється виходячи з конкретної марки і моделі авто. Однак, організація Car-Rent пропонує взяти у тимчасове користування авто без необхідності внесення будь-якої застави. Це відмінний варіант для тих, хто бажає максимально швидко отримати засіб пересування і не має на руках заданої суми для оплати застави.

Необхідність прокату автомобіля

Сьогодні прокат авто без застави знаходиться на піку популярності. Ця послуга затребувана у людей різних вікових груп і професій. Оренда транспортних засобів може знадобитися для:

 • організації екскурсійних та ділових поїздок,
 • безперешкодного переміщення по місту в особистих цілях,
 • трансферу партнерів по бізнесу в аеропорт, залізничний вокзал,
 • транспортування невеликих вантажів,
 • зустрічі дорогих гостей,
 • проведення різних урочистих заходів (весіль, корпоративів, ювілеїв і т.п.),
 • виїзду на відпочинок за місто разом з сім’єю або компанією близьких друзів,
 • тестування певної моделі авто перед можливою купівлею.

Умови прокату транспорту

Короткострокова, а також довгострокова оренда авто на добу доступна практично всім повнолітнім громадянам країни. Для отримання засобу пересування потрібно залишити відповідну заявку на веб-сайті компанії Car-Rent. Після, менеджери організації зв’яжуться з вами і погодять всі умови оренди.

Виділимо ключові умови співпраці:

 • вік від 21 року,
 • водійський стаж, що перевищує 2 роки.

Щоб оформити договір варто надати лише посвідчення водія відповідної категорії і паспорт. Іноді для верифікації необхідно буде докласти додаткові папери.

Як отримати і повернути транспорт?

Після оформлення заявки вбрання транспортний засіб може бути доставлено в будь-який регіон країни. Співробітники компанії зможуть привезти авто прямо до вас додому або в аеропорт. Кінцеву вартість доставки варто уточнювати у менеджерів. Можлива оренда авто без водія на будь-який термін. Повернути машину також просто, як і отримати її. Клієнт вказує місце розташування авто, далі співробітники Car-Rent самі заберуть його.

Доступні автомобілі

В автопарку Car-Rent представлені автомобілі різного типу, класу і виробників. Ви можете отримати у тимчасове користування машини таких класів:

 • економ. Найбільш доступні моделі, які відрізняються невеликими габаритними розмірами і незначним витратою палива,
 • середній. Ідеальний варіант для щоденного використання в міських умовах,
 • бізнес. Такі автомобілі підійдуть для зустрічей ділових партнерів. Вони створені для тих, хто не звик задовольнятися посередністю. Авто бізнес-класу допоможуть справити хороше враження на інших людей,
 • позашляховики. Характеризуються підвищеними показниками прохідності, великим кліренсом, містким салоном і можливістю підключення повного приводу. На таких автомобілях можна навіть долати дороги, що знаходяться на пересіченій місцевості.

Довгостроковий автопрокат від Car-Rent – це послуга, яка зможе задовольнити запити будь-якого, навіть найбільш вимогливого людини.

Аренда БЕЗ ЗАЛОГА – это услуга «Полное страхование»

При аренде с “Полной страховкой” вы переносите представительский депозитарий, который используется для покрытия штрафов по договору и за нарушение ПДД (автофиксации, парковки и т.п.):
• эконом класс – 50$;
• средний класс и выше – 100$.

Все риски беременной на себя. Вам остается только получать прибыль и не переживать о каких-либо повреждениях.

Преимущества:

 • Не нужно оставлять большой залог.
 • Никаких штрафов за отдельные автомобили.
 • Мойка включена в стоимость.

Как работает услуга «Полное страхование»?

При дорожно-транспортном происшествии или даже регистрации повреждений автомобиля
1) Позвонить нам на горячую линию или сразу личному обращению.
2) Позвонить в полицию, сообщить о ДТП, патруль приедет и зарегистрирует протокол.
3) Позвонить в страховую компанию. Контакты СК и номер договора вам связывает персональный менеджер автопроката.

Все расходы покрывает Страховая компания.

ВАЖНО! Если вы не понесете о происшествии и не зафиксируете страховой случай, страховая компания не сможет выплачивать и все расходы по выбросу автомобиля лягут на вас.